Meist

Meie pitsarestoran asub Järiste Veinitalus. Veinitalu sai aga alguse kasvuhoonest ja koduveinist. Mäletame, kuidas me kõik koos sügiseti viinamarju korjasime ja neid hiljem hirmus kaua destemmisime. Veinitegu oli tippsündmus, mõnus koosolemine, kus oli alati lõbus ja mille käigus tekkisid kõige lennukamad ja vahel esialgugi uskumatumad ideed.

Võimegi nii öelda, et Järiste Pitsagi sai aastad tagasi alguse koduveinist. Kristel, Martin, Tauri ja Kadri. Oleme pere, kes soovib pakkuda nii endale kui ka teistele midagi enamat.

Mida me soovime

Tahame, et meie külalised saaksid puhata. Veinitalu keskkond on just ideaalne selleks, et unustada enda argimured. Võta üks maitsev pitsa ja suurepärane jook. Jaluta õunapuude vahel, viska pilk kasvuhoonetesse, heida pikali maha ja hinga avarust. Tule sööma ja maitsvaid jooke nautima, kuid eelkõige, tule võta aeg maha.

Soovime, et meie külalised saaksid meie juures oma patareid täis laadida. 

Kes me oleme?

Oleme pere, kuid eelkõige oleme sõbrad. Veinitalu peremees on  Martin ja perenaine Kristel. Tauri ja Kadri on Kristeli vend ja õde. Veel võite meie juures kokku sattuda Oleviga, kes on peremehe isa ning Karli ja Mattiasega, kes on talu perepojad. 

 

Nüüd oleme loonud Järiste Pitsa, et saaksime veelgi rohkem kõik koos siin maailmas midagi toredat teha.

 

Martin – kõik mis on seotud keerulise paberimajanduse või ehitusega on talle käkitegu. Veinitalu veinivõlur.

 

Kristel – kõikide oluliste küsimuste lahendaja. Näiteks veinitalu ja Järiste Pitsa turundus, teenindus ja kõik mis oluline on. 

 

Tauri – pitsameister ja Järiste Pitsa rohenäpp, omab lisaks ka ettevõtet OÜ Kingu Marjad mis toodab maitsvat rabarberimahla. 

 

Kadri – kohal seal kus abi on tarvis. Kui vaja peseb nõusid, lõikab paprikat, postitab Facebooki pildikesi või uuendab veebilehte. 

Veinitalu noorim perepoeg Mattias viinamarjade kvaliteeti hindamas